NCIS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Le izurjeni agentje so kos vsem oviram, ki jim stojijo na poti do kriminalca. Zlo se vedno hitreje in učinkoviteje širi po svetu in preprečuje dobrim marincem opravljati svoje delo. Si želiš tudi ti postati eden izmed njih?Registriraj se in zatri kriminal
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mrtvašnica

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Alexander Ray Cullen

Alexander Ray Cullen


Število prispevkov : 715
Join date : 08/12/2010
Age : 27
Kraj : Washnigton D.C.

Character sheet
Denar: 3000§

Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 6:59 pm

Ray se je zavedl njenega objema. Kar prepustil se ji je. Sicer ni hotel prekiniti objema, vendar ga je moral. "Je že okej, Patricija. Prebolel sem. Oba dva. Tako... Tako pač je." Nasmehnil se je in rekel: "Saj bom počakal. Si lačna? Vedno ima sendviče sabo, ne vem zakaj sem kar naprej lačen." Iz nahrbtnika je res potegnil sedvič in dodal: "Z slanino, sirom, majonezo ter papriko so." Podal ji je enega in se odpravil k truplu. Opazoval je nortranje organe in zagrizel v sendvič.
Nazaj na vrh Go down
Patricia Warick

Patricia Warick


Število prispevkov : 456
Join date : 26/07/2010
Age : 31

Character sheet
Denar: 1000§

Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 7:19 pm

Nasmehnila se mu je, ko sta se razšla. Sicer ni bila lačna, a je vseeno prejela sendvič. Sploh pa ni neki 'fan' slanine. "Hvala. Bi prosim lahko, prijel za fotoaparat in poslikal truplo?" Je poprosila, ta čas pa je nameravala pripraviti sukanec in iglo za šivanje. Ostalo pa razkužiti in tako dalje. In to je tudi storila, medtem, ko je on dokaj hitro poslikal. No upala je, da ve na kaj je mislila - organe. Ostalo že uporabljeno opremo je vrgla v globoko posodo, ki je bila napolnjena z etanolom. Tako je vse skupaj umila, nato pa še vsako posebej splahnila. Ve skupaj je pospravila v omaro, kjer je bila čista oprema. Nato je po predalu še izbrala pravo šivanko in sukanec. "Si?" Mu je še rekla, ko je sukanec potegnila skozi šivanko. Prišla je do trupla in mu previdno postavila vse na svoje mesto. Na koncu 'Y' je s prsti stisnila skupaj zarezo in porinila šivanko skozi. Nato se je premaknila kak centimeter naprej in ponovila vajo. Skupaj je šivala približno deset minut. Ko je končala je zategnila vozelj in odvrgla šivanko, ter preostali sukanec na pomožni voziček. To bom pa že jutri pospravila. SI je mislila in se veselo obrnila k Rayu. Še rokavice si je slekla in odvrgla v bližnji koš. "Greva?" Je rekla in čisto pozabila na tisto belo haljo.
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-limi.blogspot.com/
Alexander Ray Cullen

Alexander Ray Cullen


Število prispevkov : 715
Join date : 08/12/2010
Age : 27
Kraj : Washnigton D.C.

Character sheet
Denar: 3000§

Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 7:35 pm

"Ja, seveda." Prijel je fotoaparat in začel slikati sluazste organe. "To je tako čudno. Sicer sem spoznal Himero iz samo praktičnih primerov, vendar je tole predcej drugače. Mogoče je mutirala." Začel je kašljati in rekel je: "Nič ni, samo mal sem prehlajen." Stopal je okoli trula in slikal. Končno je zaključil. "Aha. No, te slike morava potem prenesti na računalnike, ampak to lahko potem narediva. Ja, potem pa greva. Greva v Gstilno Domino ali raje v Zebra Night Bar?" Nasmehnil se je in jo prijel za roko.
Nazaj na vrh Go down
Patricia Warick

Patricia Warick


Število prispevkov : 456
Join date : 26/07/2010
Age : 31

Character sheet
Denar: 1000§

Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 7:50 pm

"Spet kašljaš?" To ji vsekakor ni zvenelo dobro. Ampak, če bi bilo kaj na tem, da je virus kriv, potem bi tudi ona. Kajne? No, vseeno. Ne sme preveč siliti vanj. "Veš, če je kaj narobe, mi lahko poveš. Obljubim, da ne bom naredila panike." Slekla je haljo in si oblekla plašč. Iz halje je še pobrala par stvari in jih vrgla v torbico ali pa v žepe plašča. "Lahko greva, kamor ti paše." Njej je bilo v bistvu vseeno. Stisnila ga je za roko in pogledala. "Veš, mogoče pa sploh ni to ta bakterija. Če je vse čudno." Je še dodala in se mu nasmehnila. "Pustiva to, za jutri." Potem pa se je spomnila, da more telo dati še v hladilnico. Na hitro je še to postorila, nato pa se vrnila nazaj k Rayu.
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-limi.blogspot.com/
Alexander Ray Cullen

Alexander Ray Cullen


Število prispevkov : 715
Join date : 08/12/2010
Age : 27
Kraj : Washnigton D.C.

Character sheet
Denar: 3000§

Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 8:08 pm

"Ja, prehlajen, sem že nekaj časa." Nasmehnil se je in dodal: "Vem, zato sem ti tudi povedal tisto prej." Pozorno jo je opazoval in nazadnje rekel: "Mislim, da je v Zebri preveč hrupno. Greva raje v Domino? No, pa saj ti bole poznaš Washington. Aja, imaš Timovo številko? Avto mu moram vrniti." Nasmehnil se je in iz žepa potegnil HTC. "Ja, mogoče je samo cianid. V hlapih je zelo nevaren. Si zdaj gotova?"
Nazaj na vrh Go down
Patricia Warick

Patricia Warick


Število prispevkov : 456
Join date : 26/07/2010
Age : 31

Character sheet
Denar: 1000§

Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 10:09 pm

"Hitro se pozdravi ejga." Je dejala in ga mislila že ošteti, zakaj ni doma in zakaj ne počiva. A se je spomnila, da tako ali tako tudi sama ni vešča temu. Torej mu je opustila sleherno pridigo in se mu le toplo nasmehnila. Zopet ga je objela. Res ji je zaupal. Objem je bil hiter in topel. "Njegovo številko? Najbrž jo imam nekje v telefonu. Samo minutko mi daj." Pobrskala je po torbici in našla telefon. Na telefonu je šla v imenik in pobrskala za Timothy-jevo številko in Rayu na listek papirja napisala številko. "Izvoli." Listek mu je pomolila pod nos. "Seveda sem pripravljena." Še zadnjič je pogledala, če je vse tako kot mora biti. Pod roko je prijela Raya in skupaj sta se odpravila ven. V drugi roki je imela torbico. Zaklenila je mrtvašnico.
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-limi.blogspot.com/
Sponsored content





Mrtvašnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mrtvašnica   Mrtvašnica - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mrtvašnica
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
NCIS RPG :: Stavba NCIS :: 1. Nadstropje-
Pojdi na: