NCIS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Le izurjeni agentje so kos vsem oviram, ki jim stojijo na poti do kriminalca. Zlo se vedno hitreje in učinkoviteje širi po svetu in preprečuje dobrim marincem opravljati svoje delo. Si želiš tudi ti postati eden izmed njih?Registriraj se in zatri kriminal
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Miza Timothya Casha

Go down 
+4
Mike Snake
Alex Fox
Aaron Prince
Timothy Cash
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Miza Timothya Casha - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miza Timothya Casha   Miza Timothya Casha - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 01, 2011 10:09 am

''Če si ti pri 15 ubijal...sem jaz pri treh že seksal!'' mu je hladnokrvno ampak vseeno v 'zajebanciji' odvrnil Tim. Zavil je z očesi in takoj opazil, da se Ray poskuša delati norca iz njega. ''Bebec ti ne rabiš koruze. Iz glave si potegni slamo in jo lahko glodaš!'' se mu je zarežal nazaj ter izpod čela pogledal proti lončku, ki je kirurško natančno zletel proti košu. ''Vidim da imaš skille! Mogoče bi pa lahko kdaj vdarila košarko 1 na 1...aja pa ne misli, da si boljši saj sem igral v NCAA ligi'' se je nasmehnil ter si male popravil pištolo v toku. Zavil je z očesi, ko je slišal da more on dejansko podpisati papirje, ki jih je privlekel Ray. Nekaj časa je Tim samo začudeno gledal Raya nato pa spet zavil z očesi ob njegovih 'glupih' stavkih. ''Nisem jaz bebec in ni bebec direktor!'' mu je hladnokrvno odvrnil čeprav je Ray dejal njegov stavek v hecu ter ge počil po glavi medtem, ko so se odpravljali proti vratom.
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Alexander Ray Cullen

Alexander Ray Cullen


Število prispevkov : 715
Join date : 08/12/2010
Age : 27
Kraj : Washnigton D.C.

Character sheet
Denar: 3000§

Miza Timothya Casha - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miza Timothya Casha   Miza Timothya Casha - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 03, 2011 4:12 am

"Mogoče pa res. Ampak živel sem na ulici." Skomignil je z rameni in se nasmehnil. "Lahko ja, ampak najprej bova rešila tale primer, cool?" Glasno je zazehal in se pretegnil. "Nisem rekel da sta bebca, rekel sem da je direktor burek. Poslušaj malo!" ga je "okaral" Ray in se komaj zadrževal da se ni valjal po tleh od smeha. Tim ga je mahnil po glavi, Ray pa se je naredil užaljenega. "Jaz vozim!" je dodal in mu potegnil ključe iz rok. "Hvala, Tim."

((Ej, sorry, res nimam idej -.-' ))
Nazaj na vrh Go down
Emily White

Emily White


Število prispevkov : 202
Join date : 03/08/2010
Age : 30
Kraj : Washington D.C.

Character sheet
Denar: 2100§

Miza Timothya Casha - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miza Timothya Casha   Miza Timothya Casha - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 04, 2011 3:31 pm

Misel, da gre na delo pod krinko jo je strašansko veselila in hkrati se je v njej naselil strah. Kaj se bo zgodilo z njo? Kaj če jo odkrijejo? Vedno je bila dobra igralka in znala je zatirati čustva, vendar ko imaš opravka z mafijo pomisliš na samo najslabše. Ni ji bilo popolnoma jasno kam naj pravzaprav gre in kakšna bo njena vloga. V glavi so se ji prepletale različne misli, med tem ko sta se Tim in Ray očitno zelo zabavala. ''Hej fanta'' ju je z malce zamude okarala. Sploh ni opazila, da sta že vstala in se napotila proti vratom. ''Tim, torej moram igrati mafijsko nevesto?'' je rekla bolj v šali, toda mislila je smrtno resno. Že samo misel, da bo nekaj tednom, mogoče celo mesecev, preživela med najhujšimi zločinci v misli da je ena izmed njih ji je po žilah pognala adrenalin. ''Verjetno se zavedaš, da bom na vsak način morala dokazati da nisem ovaduh'' je rekla bolj sebi kot njemu. Njen profesor iz univerze je nekoč delal pod krinko v mafiji. Tako zelo se je trudil dokazati, da je resnično eden izmed njih, da je užival droge in živel enako življenje kot oni. Ni si znala predstavljati sebe v vlogi mafijske ženske. ''Nič, z vama grem do kavarne, da si kupim zavojček cigaret. Katere so najbolj priljubljene med mafijci?'' je rekla v šali in še sama vstala s stola in se počasi odpravila proti fantoma.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Miza Timothya Casha - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miza Timothya Casha   Miza Timothya Casha - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Miza Timothya Casha
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» miza od wee-bey(ja)
» Leonardova miza
» Miza Mika Snaka
» Miza Faith Stonem
» Miza Aarona Princa

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
NCIS RPG :: Stavba NCIS :: Pisarne agentov-
Pojdi na: