NCIS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Le izurjeni agentje so kos vsem oviram, ki jim stojijo na poti do kriminalca. Zlo se vedno hitreje in učinkoviteje širi po svetu in preprečuje dobrim marincem opravljati svoje delo. Si želiš tudi ti postati eden izmed njih?Registriraj se in zatri kriminal
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Miza Emily Kirsten White

Go down 
AvtorSporočilo
Emily White

Emily White


Število prispevkov : 202
Join date : 03/08/2010
Age : 30
Kraj : Washington D.C.

Character sheet
Denar: 2100§

Miza Emily Kirsten White Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Miza Emily Kirsten White   Miza Emily Kirsten White Icon_minitimePet Avg 06, 2010 1:45 pm

Njena miza je popolnoma enaka kot mize drugih agentov. Na njen je računalniški monitor, tipkovnica in miška. Vendar ja Emily tega računalnika skoraj ne uporablja, skoraj vedno ima zraven svoj applov prenosnik, na katerem in vse podatke in dokumente, ki jih potrebuje. Poleg tega pa je na mizi gora papirjev, telefon, ki je prav tako kot računalnik malo rabljen, in lonček s pisali. Vsako jutro je na mizi tudi nov izvod lokalnega časopisa in enkrat mesečno ženska revija Cosmopolitan.
Emily pa je poskrbela tudi za domačnost in si tako na mizo postavila velik okvir, v katerem počiva njihova celotna družinska fotografija, na njen je namreč tudi njen pokojni brat.
Nazaj na vrh Go down
Emily White

Emily White


Število prispevkov : 202
Join date : 03/08/2010
Age : 30
Kraj : Washington D.C.

Character sheet
Denar: 2100§

Miza Emily Kirsten White Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miza Emily Kirsten White   Miza Emily Kirsten White Icon_minitimeČet Maj 05, 2011 7:09 pm

Em je v naglici hitela v svojo pisarno v stavbo NCIS, saj jo je tam po napotkih Tima čakala mornarska uniforma. V njen mora biti seksi, vendar uradna. Želela si je, da si ne bi pobarvala las in srčno je upala, da se bo začasna barva hitro sprala. Med tem, ko se je v svoji pisarni preoblačila v temno modro kratko krilo in blazer, ki sta obrobljena z rdečimi šivi, je prejela slikovno sporočilo. V njem je bila slika tipa, katerega naj bi zapeljala in ga prepričala, da je nedolžna mornarka, ki si želi zabave in droge. Seveda pa je bila njena naloga nekoliko težja, saj je morala zraven še vohuniti, odkrivati, skrivati svojo pravo identiteto in sporočati vsako stvar, ki jo odkrije. Končen pogled na Emily v uniformi sploh ni bil tako zelo napačen, saj je modra lepo pristajala njeni svetli polti. Zagrabila je polno potovalko pripomočkov in oblačil, ter se v svojih 12 centimetrov visokih salonarjih odpravila na streho stavbe NCIS. Tam naj bi jo ob devetih pobral civilni helikopter, ki bi jo odpeljal na ladjo. Potrebovala pa je še nekaj podatkov in zato je med potjo hitela s pisanjem SMSa Timu: Oh, moj bodoči fant pa je seksi, ne? Torej, trenutno sem na poti do dogovorjenega mesta in oblečena sem v to neumno uniformo. Zanima me, kakšno je moje ime in kje dobim novo identifikacijsko kartico, potni list in vse ostalo? Poleg tega pa, grem v vse skrajnosti?
Odgovora na zadnje vprašanje se je skrajno bala, toda pogubno je poslala sporočilo in stopila na streho stavbe NCIS, kjer se je soočila s svojih prvim strahom – višino.
Nazaj na vrh Go down
 
Miza Emily Kirsten White
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Miza Aarona Princa
» miza od wee-bey(ja)
» Leonardova miza
» Miza Timothya Casha
» Miza Faith Stonem

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
NCIS RPG :: Stavba NCIS :: Pisarne agentov-
Pojdi na: