NCIS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Le izurjeni agentje so kos vsem oviram, ki jim stojijo na poti do kriminalca. Zlo se vedno hitreje in učinkoviteje širi po svetu in preprečuje dobrim marincem opravljati svoje delo. Si želiš tudi ti postati eden izmed njih?Registriraj se in zatri kriminal
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Réunion discothèque-ночном заседании

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 11:35 am

Francosko-ruski nočni klub v katerem se zbirajo sami bogataši in okoli njih plešejo samo lepotice!
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 12:04 pm

Tim je izstopil iz avta, ki je imel kar malo zasmojene gume saj je peljal Aaron in Tim lahko reče, da je bila vožnja malce divja ampak se je v njej dalo uživati. Zaluputnil je vrata ter pomahnil Aaronu naj pride za njim. Postavil se je v vrsto ter poklical Mika naj še pride on saj imajo neke vrste krst za novega člana-moškega v službi. Po dolgem čakanju, približno 40 minutnem je Tim z Aaronom končno lahko prišel v klub in res se je dalo videti, da ni nobenega slabo izglednega dekleta, ki bi plesal tem froncoskim ali ruskim bogatašem, ki so samo tlačili stotake za moderčke ter se kar slinili zraven, ko so gledali vsa ta dekleta ob njihovih erotičnih plesih. ''Na te opozorim, da tukaj redko kateri govori angleško, večinoma govorijo rusko ali pa francosko!'' ko je Tim tole izjavil mu je bilo kar malo žal saj bi bilo lepo gledati Aarona kako se muči z ljudmi, ki ne znajo angleško. No, vsaj Miku tega ne namerava povedati.
Brez, da pa bi se še kam uzrl je Tim hitro sestopil, do natakarja ter mu naročil ''Un whisky s'il vous plaît'' zraven pa je gledal vsa deklta oz. prava definicija njegovega počutja bi bila občuduje.
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Mike Snake
Admin
Mike Snake


Število prispevkov : 227
Join date : 23/07/2010

Character sheet
Denar: 3200§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 1:07 pm

Mike je vrtel volan kot nor. Pot je bila nenavadno zovinkarjena, a bil je prepričan, da se ni zgubil. Mesto je poznal kot svoj lasten žep in ni bilo ustanove katere ni poznal - A Tim tega očitno ni vedel. Dober poskus... si je mislil, ko je vnovič prfektno parikral pred klubom. Bil je malce bolj urejen. Njegova ustnjena jakna se je nekoliko bleščala, okoli vratu pa mu je visela zlata verižica. 'Bling' kot so jo imenovali v Washingtonu. Ko je ozrl napis na vrhu restavracije ga je takoj registriral, a ni bil ravno srečen. Vsakršna ruska beseda ga je spomnila na mati njegovega otroka Kevina. Sekundo se je prepustil spominom, nato pa je vstopil v klub. Bil je poln bogotašev in še bolj poln 'arm-candy'ja, kot so to imenovali nekateri. Polno lepotic, ki so se pletle okoli ljudi, ki so jih videle le kot vreče denarja. Sprehodil se je do šanka, kjer je opazil Aarona ter Tima, ki se mu je sladko smehljal. Mike se je še bolj prešerno nasmehnil ter dahnil človeku za šankom: "Добрый вечер, водка мартини, пожалуйста, трясти его, не смешиваются!" Ko je prejel svojega martinija je stopil do Tima. "Naj naštejem pomanjkljivosti v tvojem načrtu?" je zvito vprašal nato pa v roko segel še Aaronu.
Nazaj na vrh Go down
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 1:27 pm

Tim je v zdolgočasenem francoskem jeziku pravil nekaj natakarju nato pa še nekaj v angleščini Aaronu, ampak zaenkrat še se ni zgodilo nič razburljivega in sta z Aaronom samo popivala. Malce je še zaokrožil z očmi, ko je uvide, da Aaron še nima pijače v rokah in hitro izdavil natakarju ''Une bière pour mes amis ici s'il, vous plaît'' s temi besedami je Aaronu priskrbel pivo, ki mu ga je porinil v roke ter srknil malo svojega viskija. Tim je malce zaokrožil po klubu ter mimogrede kateri lepi ženski, ki mu je plesala porinil dvajsetaka za moderček. Ampak to ni dolgo trajalo saj mu je zmanjkalo pijače in je moral iti spet k šanku, kjer je Aaron pridno popival po novo pijačo. ''Maintenant, s'il vous plaît donnez-moi un gin-tonic'' je spet z zdolgočaseno francoščino naročil Tim natakarju en džin-tonic. Zakaj sem se sploh učil tole froncoščino? se je še Tim spraševal, ko pa mu ta jezik sploh ni bil všeč. Sicer pa ni rabil dolgo čakati saj je v naslednjih trenutkih privihral Mike, ki pa si je v ruščini naročil pijačo in to je Tima malce zbegalo. ''Zdravo Mike, povedal si mi, da imaš otroka z Azijko ne pa, da ga imaš z Rusinjo!'' mu je malce z smehom vred rekel Tim ter mu odgovoril na vprašanje, ki ga je zastavil na zadnje ''No, potem pa le daj!''.
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Aaron Prince

Aaron Prince


Število prispevkov : 23
Join date : 26/07/2010

Character sheet
Denar: 3300§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 1:54 pm

Vse dokler nista prispela do velikega napisa, za katerega je dvomil, da je v njemu poznanem jeziku, se Aaronu ni posvetilo, kam točno gresta. Tako je le z dvignjenimi obrvmi sledil Timu in se po precej dolgem čakanju - najraje bi si kar lastnoročno izboril pot do vhoda. A tega vendarle ni storil, saj sta bili temnopolti gorili pred vrati precej širši od njega - naposled le znašel v lokalu. Očitno je sodelavec nameraval preizkusiti njegovo mero potrpežljivosti, saj mu je precej tiho povedal, da bedasti natakarji ne govorijo angleško. Tako ga je preprosto preslišal in naslednjih nekaj minut kričal na francoskega natakarja, ki ga je le zmedeno gledal. Bil je že tako obupan, da je nameraval moškega pred njim poslati v tri pisane marjetice, a ga je na srečo rešil Timothy. Olajšano je naredil požirek alkohola in se po prihodu njegovega šefa, ki je moškega za šankom ogovoril v nekem čudnem jeziku, začel spraševati, ali bo večer preživel brez živčnega zloma.
Nenadoma se je začel daviti s hladnim pivom, ki je bilo ravnokar na četrtini poti do želodca. "Otroka?" Z nenavadnim izrazom, ki ga še sam ni mogel pojasniti, je ošinil Mika. Nikakor si ni mogel predstavljati kogarkoli s tečno, glasno in hiperaktivno pomanjšano različico človeka v plenicah.
Nazaj na vrh Go down
Mike Snake
Admin
Mike Snake


Število prispevkov : 227
Join date : 23/07/2010

Character sheet
Denar: 3200§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 3:19 pm

Mike se je nasmehnil obema. Najperj pa je pojasnil Aaronu; "Imam sina Kevina. Star je 19 let, njegovo mamo pa sem spoznal na službovanju mornarici na karibih." Ko pa je Tim iztisnil tisti neumesni stavek je zavil z očmi. "V Aziji sem odraščal." je poudaril. "Še zadnjič si bral moj Dosje, pa ne razumeš ničesar?" malce se je namrdnil, "Kako pa kaj tvoja hčerkica?" mu je podal vprašanje, a ker se je že zdelo, da je Prince popolnoma izpadel iz debate, mu je pomignil, da stopita k šanku. Ko sta se pribljižala natakarju je Mike dahnil: "Есть ли кто-нибудь здесь, кто говорит по-английски? Я могу получить его, пожалуйста?" Točaj je takoj pokimal in stopil nazaj, ter nekoga poklical. "Zdaj pride nekdo, ki govori angleško."
Ko je točaj prišel nazaj se je vrnil v spremstvu mlajšega dekleta. "Большое спасибо." se je zahvalil Mike, nato pa pozdravil dekle. "Dober Dan!" mu je vrnila odgovor. Imela je komaj opazen ruski naglas. "Zgoraj imamo mize, lahko sedete, prav tako pa imamo postrežbo hrane, če ste lačni! Samo pri nas!" Mike se ji je nasmehnil, nato pa vprašal fanta: "Bomo sedli?"
Nazaj na vrh Go down
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 3:33 pm

Tim je točno vedel, da je Mike odraščal na Japonskem, ampak kako zavraga je tam spoznal rusinjo pa ni vedel. Ahh, na karibih jo je spoznal, torej le nisem edini, ki je tam Miku delal družbo to se je pletlo po Timovih mislih, ko je Mike izdavil, da jo je spoznal v vojni. Ob tem mace posmehovalnem vprašanju Mika je samo ostro obrnil z očmi ter mu odgovoril, ampak seveda v hecu ''Ja kdo pa je rekel, da sem bral ta zdolgočasen del''. ''Lucy je čisto vredu pa čeprav ima vsaki dan drugega fanta'' se kar Tim ni mogel nehati zajebavati. Tim je pozorno gledal, ko so se iz Mikovh ust kotalile neke čudne besede, ki naj bi bile ruščina. Ampak naposled je Aaronu zgleda le priskrbel nekoga, ki govori angleško. ''Seveda bomo sedli, kdo pa še v teh časih gleda nage žense stoje?'' za tem stavkom je Tim takoj postopil za Mikom ter se zleknil na udoben stol, ki je stal ob dokaj veliki mizi in kletki v kateri je plesala ena bolj znanih in najlepših deklet. ''Centrale steak frites et un verre de vin le mieux!'' je Tim v francoščini naročil natakarju ter vprašal Aarona ''No Aaron glede na to, da si nov v službi še nam lahko ti poveš svojo zgodbo..''
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Aaron Prince

Aaron Prince


Število prispevkov : 23
Join date : 26/07/2010

Character sheet
Denar: 3300§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 7:35 pm

Kljub temu, da ni razumel niti besedice - tudi glasna glasba je bila nenavadnega jezika - mu je lokal postajal čedalje bolj všeč. Predvsem zaradi lepih deklin, ki so se ponosno postavljale pred vsakim bogatašem in jih je mrgolelo kakor čebel v panju. Z veseljem je prisluhnil črnolaski, katere komaj naglas je raje preslišal in sledil majhni četici, ki je odkorakala v višjo nadmorsko višino. Mimogrede je še prevrnil napol prazen kozarec piva, ki se je veselo razlil po točilnem pultu. Z veseljem si je predstavljal kakor ruski, ali francoski, natakar besni nad polito tekočino. A temu na žalost ni bil priča, saj so se nekako že znašli v udobnih črnih naslanjačih. Aaronu se niti sanjalo ni, na kaj naj se osredotoči; plesalko v kletki, z ogromnim oprsjem, a nič kaj čvrsto zadnjico in prevelikim nosom, njihovo gostiteljico, ki se je sigurno smehljala njemu, ali pomanjkanju pijače. "Le kdo bi si želel otroke, ko pa imaš pred nosom takšne zaklade?" A zaklad, ki je prispel pred njegov nos, so bile tokrat porcije pečenega krompirčka, zrezka in nekega starodavnega vina. Za hrano se ni zmenil, saj je bila lakota na dnu lestvice zaželenih in raje pograbil kozarec z vinom. "Mojo zgodbo? Nič kaj zanimivega. Sicer pa je najbrž tudi moja dolgočasna in precej tanka mapa na voljo vsem," je odsotno zamrmral in oči prilepil na prelep obraz ameriške rusinje. Čeprav mu nikakor ni bilo všeč, da lahko kdorkoli, ki je dovolj premeten, dostop do njegovega preteklega življenja, se za to ni zmenil, saj je občudoval suho žensko, katere prsi so se zdele pristne in ne polne silikona, kakor od ženske v kletki. "Lahko pa mi oba povesta zgodbo o nastanku vajinih ... pubertetnikov."
Nazaj na vrh Go down
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:01 pm

Tim je z veseljem gledal prelepa dekleat, ki so se pletla naokoli in izvajala plese, ki jih je Tim definiral kot erotične. Tim je v času, ko sta Aaron in Mike pridno bulila v dekleta, pomahal natakarju ter mu naročil naj jim, da še več vina in jim prinese borovničke ter tri piva. No za vsaj nekaj časa bo zdržalo... si je rekel Tim čeprav je vedel, da bo to za 10 minut. Neprestano je segal na mizo ter si lepo zajemal pomfri, ki pa je tudi lepo spadal z zrezkom, ki ga je jedel in pil zraven vino. ''Hmm... glede na to, da sem prebral tvojo dosje bi rekel, da ni tako hudo mirno tvoje življenje!'' je odvrnil Aaronu, ki pa ga je po možnosti še preslišal. ''Tole z nastankom...pubertetnikov...pa najprej raje prepustim Miku, ker on pač raje suče jezik'' je z velikim nasmehom in z malce zavijanja z očmi povedal ter spet segel po vinu.
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Mike Snake
Admin
Mike Snake


Število prispevkov : 227
Join date : 23/07/2010

Character sheet
Denar: 3200§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:27 pm

Ko je na mizo dobil svoj zrezek iz konjskega mesa ali, kot je pisalo v jedilniku: žrebičkov zrezek v naravni omaki z bučkinimi štruklji oziroma v originalu Жеребенок стейк в соусе с природными цуккини пельмени / steak poulain dans une sauce au naturel avec des boulettes de courgettes. si je pomel roke ter segel po priboru. Martini, katerega je prinesel še od šanka je kmalu izpuhtel v nič, in - po priporočilu kuharja - si je naročil rdeče, suho vino letnika 97. Kot kaže sta Aaron in on sta se v istem trenutku obrnila stran od silikonske ploščadi, kot si je v mislih Mike predstavljal plesalko. Mozoljast, čarovniški nos - definitivni ne. Zdaj sta vsak gledala v svojo stran, k drugi ženski. Mike, natančneje črnolaski z bujnimi ustnicami in globokim V izrezom, ki je ravno potovala do ženskega stranišča. Mike si je v glavi zapomnil njeno podobo in se nato le odločil odzvati, vsake toliko časa pa je stalno pogledoval proti stranišču za ženske: "No, v redu..." Pogoltnil je in odložil pribor. "Bilo je, preden sem še poznal Tima, kakšne 3 mesece sem že bil na karibih, ko sem jo spoznal. Tja jo je samo naplavil čoln. Takrat službovanje ni bilo ravno hudo, nikogar ni bilo... In ona je imela topel šotor..." se ima je nasmehnil ter nagnil še malo vina. V sledečih devetih mesecih sva se spoznala bolje, med tem pa se ji je trebuh večal. Rodila je Kevina in čez en mesec so jo ustrelili. Bila je nekdanja ruska vohunka... Ali agentka - to še zdaj ne vem, zelo zamešujem ti dve besedi. Zato sem se začel učiti rusko." Končal je z govorom in še bolj pomljaskal, segel po drugem bučkinem štruklju in ga ponesel v usta. "Zdaj pa ti!" je dahnil timu in pogledal proti ženskemu stranišči. Saj še ni bila tam tako dolgo, a za Mika je bilo kar dolgo. Pa res ne delujem dovolj bogato? si je nejevoljno mislil.
Nazaj na vrh Go down
Timothy Cash
Admin
Timothy Cash


Število prispevkov : 720
Join date : 23/07/2010
Age : 27
Kraj : In your pocket...

Character sheet
Denar: 2500§

Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 8:44 pm

Tim je zvrnil borovničke, ki jih je prinesel natakar ter še malo splaknil z pivom nato pa pozorno gledal kako so mlada dekleta plesala pred enim bogatašem, ki je zgleda bil šef tega in je imel veliko denarja. Ko je Mike zraven njega malce zvišal njegov ton ga je začel poslušati in mu tudi odvrnil ''Hmm...zanimivo zgodbico imaš, čeprav stavim, da je bila vohun''. Tim je preden je Mike naročil njemu naj še on pove pogoltnil tiste žabje krake, ki so mu bili nagnusni ter začel pripovedovati ''Torej ob mojih šestnajstih letih sem se odpravil v bazo, kjer so me po kakšnih treh mesecih dali na mojo prvo misijo onkraj Amerike v Miamiju. Tam ob prelepi plaži, ko sem imel po hitro opravljeni nalogi še teden časa za pohajkovanje po Miamiju, sem v eni gostilnici spoznal eno dekle, ki sem jo povabil ven. No seveda sva se na večernem zmenku malo zapletla in pozabila na zaščito, ko sva skočila med rjuhe. In takrat seveda je Rebecca odšla z mano v Washington kjer je z mano živela v bazi ter ridno skrbela za malo hišo, ki so nam jo dodelili. Žal pa je o mojem prihodu nazaj iz Afganistana umrla, točno ob mojem končanem delu v mornarici!'' je še z veliko žalostjo nakoncu izdavil še ta stavek. Za to celotno zgodbico je Tim do konca zvrnil pivo, ki mu je ostalo in natakarju, ki je nesel k drugi mizi še dve vzel kar z pladnja in ju začel piti.
Nazaj na vrh Go down
https://ncis-rpg.forumsl.net
Sponsored content





Réunion discothèque-ночном заседании Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Réunion discothèque-ночном заседании   Réunion discothèque-ночном заседании Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Réunion discothèque-ночном заседании
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
NCIS RPG :: Okolica :: Washington D.C-
Pojdi na: